طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

در گذشته بسیاری از افراد برای خرید کالاهای موردنیاز خود به فروشگاه های فیزیکی مراجعه میکردند و زمان بسیاری را صرف خرید میکردند که این امر در شهرهای بزرگ امروزی بسیار پررنگ بوده است و موجب از دست رفتن زمان مفید افراد می شود. با این حال نیاز است تا فروشگاهی جامع و کامل در اختیار باشد تا مردم بتوانند همه کالاهای خود را با صرف زمان اندک خریداری کنند. این فروشگاه اگر دارای  ویژگی های مقایسه ،جستجو در میان هزاران کالای دیگر باشد و قابلیت اتصال به درگاه بانکی باشد موجب صرفه جویی در زمان و انرژی شده و کالای باکیفیتی در اختیار مشتری قرار میگیرد.

امروزه اکثر صاحبان کسب و کاهاهای سنتی که دارای فروشگاه و یا مغازه ای به صورت فیزیکی می باشند می توانند با داشتن یک وب سایت فروشگاهی علاوه بر فروش حضوری ،فروش اینترنتی داشته باشند و  در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان خود خدمت رسانی کنند. و کالاها را با در اسرع زمان بوسیله پیک و یا پست به دست مشتریان برساند.

ما می توانیم علاوه بر تولید یک سایت پویا و قدرتمند فروشگاهی شما را در بهینه سازی سایت جهت فروش بیشتر محصولات و خدمات همراهی نمایید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و بررسی لیست امکانات درخواستی خود با تیم فروش و مشاوره کوشا وب تماس حاصل فرمایید .

قابلیت فروشگاه های آنلاین برای مدیر اصلی فروشگاه :

قابلیت اتصال به درگاه های بانکی کشور

نمودار نوسانات قیمت

تبلیغات

امتیاز دهی به محصولات و مقالات

و…

قابلیت فروشگاه آنلاین برای مشتریان :

قابلیت جستجو بین کالاهای موجود

قابلیت گالری تصاویر

افزودن محصولات حدید

قابلیت اتصال به درگاه پست کشور و محاسبه هزینه آنلاین قیمت پست

و…