طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

با توجه به رشد روز افزون  فعالیت های اینترنتی و فضای کسب و کار آنلاین داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است و می تواند تاثیر بسزایی در شناخته شدن فعالیت ، خدمات و جذب مشتریان داشته باشد. امروزه بسیاری از کاربران نیازهای خود را از طریق فضای مجازی اینترنت برطرف می کنند .یکی از این نیاز ها می تواند تامین نیاز مسکن افراد جامعه باشد.

روش های مختلفی از قبیل ثبت آگهی در روزنامه ها .بروشور ها و بنرها برای کسانی که در این حرفه مشغول به فعالیت هستنند رواج دارد.اما ممکن است این تبلیغات با توجه به صرف زمان و هزینه زیاد امروزه دیگر موثر نباشد.  یک سایت املاک می تواند گزینه خوبی برای مشاوران املاک باشد.

مشاوران املاک با داشتن یک وب سایت به صورت اختصاصی می توانند بسیاری از مشتریان خود را از طریق سایت جذب نمایند.خرید، فروش، اجاره املاک و مستغلات و جستجو همه این موارد می تواند از طریق سایت به صورت دائمی و ۲۴ ساعته برای مشتریان فراهم شود.

طراحی سایت املاک زمانی میتواند برای شما پربازده و سودمند باشد که بهینه سازی آن از طریق موتور جستجوی گوگل به صورت تخصصی و اصولی انجام گیرد.کارشناسان بهینه سازی کوشا وب  این تضمین را به شما می دهد که در نتایج جستجوی گوگل در رتبه های برتر قرار بگیرید.

در اینجا به مهم ترین امکانات سایت املاک اشاره می شود:

ایجاد گالری تصاویر

ثبت مشخصات ملک به همراه جزییات

اخبار و مقالات مسکن

تفکیک و دسته بندی

ثبت تقاضای ملک توسط مشتری

جستجوی ملک به صورت پیشرفته و ساده

قابلیت ثبت آگهی

و